до магнітного поля з індукцією 0,2тл влітає позитивно заряджена частинка із зарядом, що дорівнює 2е, зі швидкістю 2,7*10^3км\с.Обчислити силу Лорела
- 17.08.2018 04:44
- Физика
Ответы и объяснения 1
Сила Лоренца Fл=qvB
q=2*1,6*10^-19Кл- т. к в 2 раза больше заряда положительной частицы. которая равна заряду электрона =3,2**10^-19Кл
Fл=3,2*10^-19Кл*2,7*10^6м\с*0,2Тл=1,728*10^-13 Н
- 18.08.2018 20:34