З якою швидкістю має рухатися десятиклас- ник масою 60 кг, щоб модуль його імпульсу дорівнював модулю імпульсу кулі, випущеної із великокаліберної снайперської гвинтівки AWP? Маса кулі — 16 г, швидкість її руху — 900 м/с.
- 06.01.2018 16:46
- Физика
Ответы и объяснения 1
P-Імпульс
M-Маса десятикласника
m-маса кулі
U-швидкість десятикласника
v-швидкість кулі
P=M*U
P=m*v
60*U=0.016*900
U=0.016*900/60=0.24 м/с
- 07.01.2018 09:17