Визначити оптичну силу й фокусну відстань збиральної лінзи, якщо зображення предмета, розташованого за 15 см від лінзи, віддалене від неї на 30 см. обчислити збільшення
- 19.10.2017 19:49
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
d=15
f=30
1/F=1/d+1/f
1/F=3/30
D=0.1 диоптрий
F=10 метров
увеличение Г=f/d=30/15=2(в 2 раза)
- 20.10.2017 02:37