Помогите розв'язати задачу з фізики сила тяжіння 12H що діє на камінь який падає виконала роботу 240Дж.З якої висоти падає камінь
- 17.12.2017 19:20
- Физика
Ответы и объяснения 1
A=F*S => S=A/F=240/12=20 m
работа перемещение (высота)
Вопросы в личку
- 18.12.2017 06:23