Провідником з опором 1,5 Ом протягом 4,0 с проходить заряд 12 Кл Яку роботу виконує електричний струм, що проходить провідником?
- 15.07.2017 10:40
- Физика
Ответы и объяснения 1
дано:
R=1,5Ом
t=4c
q=12Кл
A-?
Роботу струму можна знайти за формулою А= I^2*R*t, нам невідома сила струму. Силу струму знайдемо по формулі I=q/t, I=12/4=3A, тоді робота струму
А=3*3*1,5*4=54Дж
- 16.07.2017 05:22