Паливний бак містить 70кг бензину.Визначити об*єм бака,Р=710
- 16.05.2017 11:06
- Физика
Ответы и объяснения 1
за формулою густини густина=маса/об*єм => об*єм=маса/густину
710=70/V => V=70/710= 0,09 ^
- 16.05.2017 21:03