зістрибуючи з деякої висотита перебуваючи у вільному падінні 0,01км ви можете сягти швидкості , яку має парашутист у момент приземлення. За цими даними визначте швидкість руху парашутиста в момент коли він торкається землі.
- 10.07.2017 15:40
- Физика
Ответы и объяснения 1
Отвечаю на просьбу.
Дано:
h=0.01 км=10 м
g=9.8 м/с^2
v-?
Как я полагаю, скорость равна: v=gt
h=gt^2/2
Отсюда t^2=2,04 - тогда t(время падения) = 1.43 c
v=9.8*1.43=14 м/с
Ответ:14 м/с
- 10.07.2017 21:29