Автомобіль зрушує без початкоаої швидкості й проходить перший кілометр з прискоренням а1, а другий з прискоренням а2. При цьому на першому кілометрі його швидкість зростає на 10м/с, а на другому на 5м/с. У скільки разіввідрізняються прискорення а1 і а2?
- 26.06.2017 22:38
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:Vo=0м/с
S1=1км=1000м
S2=1км=1000м
∆V1=10м/с
∆V2=5м/с
a2/a1
∆V1=V1-Vo, т.к.Vo=0 то ∆V1=V1, V1=10 м/с
S1=(V1^2-Vo^2)/2a1=V1^2/2a1, a1=V1^2/2S1, a1=100/2*1000=100/2000=0,05м/с2
S2=(V2^2-V1^2)/2a2, a2=(V2^2-V1^2)/2S2, ∆V2=V2-V1=5м/с, V2= ∆V2+V1V2=5+10=15м/с ,
a2=(225-100)/2*1000=125/2000=0,0625м/с2
а2/а1=0,0625/0,05=1,25
- 28.06.2017 05:23