Два однакові позитивні точкові заряди , які розміщені у вакуумі на відстані 10 см один від одного , відштовхуються з силию 0,9 Н . Визначте значення цих зарядів ?
- 27.03.2017 14:10
- Физика
Ответы и объяснения 1
ДАНО
r=10 см=0.1 м
F=0.9 H
k=9*10^9 Hм2/Кл2 - постоянная Кулона
----------------------
q - ?
РЕШЕНИЕ
F=kq^2/r^2
q =√(F*r^2/k)= r*√(F/k)
q = 0.1√(0.9 /9*10^9)= 10^-6 Кл = 1 мкКл
Ответ 10^-6 Кл = 1 мкКл
- 28.03.2017 00:59