При охолодженнi шматка мiдi масою 100г до 22^C видiлилося 4кДж теплоти.Визначити початкову температуру мiдi.
- 17.10.2017 21:42
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q = c * m * Δt
Δt = t2 - t1
Q = c * m * (t2 - t1)
с - теплоемкость меди - 380
m - 100 г = 0,1 кг
t1 = 22 градуса, 273 + 22 = 295 К
подставляем:
4 000 = 380 * 0,1 * (t2 - 295)
t 2 = 400,2 К , 400,2 - 273 = 127,2 по цельсию
- 18.10.2017 20:11