Трактор масою 8 т рухається по мосту зі швидкістю 36 км/год. Визначте, яка сила тиску трактора на середину мосту, якщо міст опуклий і має радіус 200 м. Вважайте, що g= 10 м/с2.
- 31.01.2018 22:25
- Физика
Ответы и объяснения 1
F=m*(g-a)
a=v^2/r
F=m*(g-v^2/r)
m=8*10^3 кг(v=36км/ч=10м/сек)
F=8*10^3кг*(10м/сек^2-(100м/сек)^2^200м))=7.6*10^4H=76кН
ОТВЕТ:76кН.
- 02.02.2018 20:11