Фізика: яку силу треба прикласти щоб під водою підняти камінь массою 30 кг і об'ємом 12 дм кубічних
- 10.03.2017 17:43
- Физика
Ответы и объяснения 1
m*g = F + (ро)воды * g * Vтела
F = m*g - (ро)воды * g * Vтела
F = 30 * 10 - 1000 * 10 * 0,012
F = 300 - 120
F = 180 H
- 11.03.2017 19:25