вантаж піднімають за допомогою рухомого блока масою 20 кг.Яка маса вантажу ,якщо ККД становить 80% і тертям у блоці можна знехтувати?
- 10.07.2018 03:11
- Физика
Ответы и объяснения 1
n=A1/A2. A1=Mgh.A2=gh(M+m). n=Mgh/gh(M+m)=M/(M+m).M/(M+m)=0.8.M=4m=80кг.Ответ 80кг
- 11.07.2018 07:20