Куля у сволі АК-47 рухається з прискоренням 616 км/с^2.
1.питання - Яка швидкість вильоту кулі, якщо довжина ствола 41.5 см ?
2.питання - У скільки разів швидкісь кулі в середині свола АК-47 менша ніж під час вильоту ?
- 17.09.2018 04:41
- Физика
Ответы и объяснения 1
Уравнения равноускоренного движения:
v = at
L = at^2/2
1) Из первого выразим t и подставим во второе:
t = v/a
L = v^2/(2a)
Находим скорость вылета из ствола:
2)Для середины пути:
Тогда отношение скоростей:
Ответ: 715 м/с; в меньше.
- 17.09.2018 21:09