Період напіврозпаду ізотопу радію (Ra 226) - 1600 років. Початкова кількість ядер препарату - 10 в двадцятому степені. Скільки ядер розпадеться через 6400 років?
- 07.07.2017 18:12
- Физика
Ответы и объяснения 1
N₀=10²⁰ -начальное число атомов.
Nt=х -кол-во атомов через время t
tх=6400 -период распада
Т=1600 -период полураспада
Nt/N₀=2^(-t/T)
х/10²⁰=2^(-6400/1600)=2⁻⁴=1/2⁴=1/16=0,0625
х=0,0625*10²⁰
- 08.07.2017 18:58