Мідний целіндр об'ємом 130 см в кубі має масу 890 г. Суцільний цей целіндр, чи порожній?? Якщо порожній, знайдіть об'єм порожнини.
- 25.10.2017 00:56
- Физика
Ответы и объяснения 1
Густина міді дорівнює 8,9г/см в кубі, тому об єм циліндра повинен бути
V = m/ρ,
V = 890:8,9=100(см в кубі) .
Звідси об єм порожнини V = 130-100=30(см в кубі)
- 26.10.2017 17:17