Резистори опорами 3 і 6 Ом зєднані паралельно й приєднані до джерела струму напруга на затискачах якого дорівнює 12В. Якою є сила струму в колі?
- 17.04.2018 19:32
- Физика
Ответы и объяснения 1
1/R=1/R₁+1/R₂=(R₁+R₂)/R₁+R₂
I=U/R=U·(1/R)
I=U(R₁+R₂)/R₁R₂=12(3+6)/3·6=6А
- 18.04.2018 11:40