ПОМОГИТЕ НА КР СРОЧНО
1) Сталь двох видів містить нікель 5% - ий і 40% - ий. Скільки сталі кожного виду треба взяти, щоб отримати 140 т сталі, яка містить 30% нікелю?
2) Знайдіть область визначення функції у= √(18-9х-2х^2 )
- 16.01.2018 08:00
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
2х^2+9x-18≤0
D=81+144=225
x1= (-9+15)/4=1.5
x2=(-9-15)/4=-6
2(x-1.5)(x+6)≤0
x пренадлежит (-6 : 1,5)
- 17.01.2018 08:27