Власна швидкість човна 18 км/год. Шлях у 12 км за течією річки човен проходить на 9 хв швидше, ніж проти течії. Знайдіть швидкість течії річки.
- 16.08.2018 01:36
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
за т.........12 км.......18+х км/год...12/(18+x)
пр. т.......12 км......18-х км/год.....12/(18-x)
нехай х>0 км/год швидкість течії річки.
9 хв=9/60 год =3/20 год.
24х*20=3*(324-х²) поділимо на 3
8х*20=324-х²
х²+160х-324=0
Д=160²-4*(-324)=25600+1296=26896=164²
х1=(-160-164)/2<0
х2=(-160+164)/2=2 км/год швидкість течії річки
- 17.08.2018 08:13