Один з коренів квадратного рівняння x^2-6x+c=0 дорівнюе -2. знайдіть вільний член і другий корінь цього рівняння
- 11.05.2018 14:50
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
х1=-2
х2=?
с=?
по теореме Виета:
х1+х2=-(-6)=6
х1×х2=с
-2+х2=6
х2=6+2
х2=8
с=х1×х2=(-2)×8
с=-16
Проадрим:
х^2-6х-16=0
D=(-6)^2-4×1×(-16)=36-(-64)=36+64=100
x1=(-(-6)-V100)/2×1=(6-10)/2=(-4)/2=-2-верно
x2=(-(-6)+V100)/2×1=(6+10)/2=16/2=8-верно
- 12.05.2018 10:12