Обчислити суму кубів двох чисел якщо їх сума і добуток відповідно дорівнюють 11 і 21
- 07.06.2018 17:25
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
x³ + y³ = (x+y)(x² + y² - xy) = (x+y)(x² + 2xy + y² - 3xy) = (x+y)² - 3xy = 11*(11² - 3 * 21) = 58*11 = 638
Відповідь: 638
- 08.06.2018 23:18
=11*(11²-3*21)=11*(121-63)=11*58=638.
Ответ: x³+y³=638.
- 09.06.2018 14:25