Периметр прямокутника дорівнює 28 см. Одна сторона з його сторін більше за іншу на 4 см. Знайдіть сторони прямокутника.
- 23.01.2018 13:05
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
4x+8=28
4x=28-8
x=20:4
x=5
5+4=9 см
сторони 5 см и 9 см
- 24.01.2018 05:06