Обчисліть суму дванадцяти перших членів арифметичної прогресії,якщо а6=17, а12 =47
- 27.07.2018 23:39
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
a1+11d=47
---------------
6d=30
d=5
a1+25=17
a1=17-25=-8
S=(-8+47)*12/2 = 39 * 12 / 2 = 39 * 6 = 234
- 28.07.2018 08:35