Знайдіть перший член та різницю арифметичної прогресії , якщо a4=17 , а12=7
Пожаловаться
- 18.02.2018 11:09
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
A4=a1+3d
a12=a1+11d
a1+3d=17 (1)
a1+11d=7 (2)
(1)-(2): 3d-11d=17-7
-8d=10
d=-10/8
d=-5/4
a1=17-3d=17-3*(-5/4)=17+15/4=83/4=20.75
a12=a1+11d
a1+3d=17 (1)
a1+11d=7 (2)
(1)-(2): 3d-11d=17-7
-8d=10
d=-10/8
d=-5/4
a1=17-3d=17-3*(-5/4)=17+15/4=83/4=20.75
Пожаловаться
- 19.02.2018 06:58