Знайдіть площу трикутника ABC заданого координатами його вершин A(-2;1;3) ,B(-1;1;3),(-2;2;3)
- 04.03.2018 23:19
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
|ab|=1
ас = (0;1;0)
|ac|=1
(ав*ас) = |ab| * |ac| * cos(alpha) = 0+0+0=0
cos(alpha)=0
sin(alpha)=1
S=1/2 * |ab| * |ac| * sin(alpha) = 0,5 - это ответ
- 05.03.2018 10:37