Сума квадратів двох чисел дорівнює 36,а різниця квадратів цих чисел 16.Розвяжіть задачу за допомогою системи лінійних рівнянь
- 11.08.2018 00:29
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
(X-y)²=16
X+y=6
X-y=4
X=6-y
6-y-y=4
X=6-y
y=√2
X=6-√2
y=√2
- 11.08.2018 20:37