Знайдіть розміри майданчика прямокутної форми,яущо його довжина на 2м менша від подвоєної ширини,а площа =180мквадратних
- 24.07.2018 07:39
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
выразим а через b
и подставим в первое уравнение:
180+2b-2b²=0
-2b²+2b+180=0
D=4-4*(-2)*180=1444
зная ширину, вычислим длину =
Ответ: размеры площадки 18 х 10 м
- 25.07.2018 13:52