Відомо, що a^2-b^2=2. Знайдіть значення виразу a^6-a^4b^2-2b^4-8b^2.
- 19.02.2018 21:06
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
t-k=2⇒k=t-2
t^3-t^2k-2k^2-8k=t^3-t^3+2t^2-2t^2+8t-8-8t+16=8
- 20.02.2018 17:29