Доведіть, що значення виразу:
16⁴-2¹⁰ кратне 7;
10⁴+5³ кратне 9.
- 03.02.2018 07:42
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
16⁴-2¹⁰=(2⁴)⁴-2¹⁰=2¹⁶-2¹⁰=2¹⁰(2⁶-1)= 2¹⁰(64-1)=2¹⁰*63 =2¹⁰*9*7
значит 16⁴-2¹⁰ кратне 7;
----------------------------------------------------------------------------------------------
10⁴+5³ кратне 9.
10⁴+5³ =2⁴*5⁴+5³=5³(5*2⁴+1)=5³*(5*16+1)=5³*81=5³*9²
значит 10⁴+5³ кратне 9.
- 04.02.2018 05:27