Знайдіть кути рлмба,якщо А)сума двох із них дорівнює 220°
Б)діагональ утворює з одгією з його сторін кут 25°
- 27.07.2018 09:58
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
180-110=70
Відповідь:110°,70°
2)25×2=100
180-100=80
Відповідь:100°,80°.
- 28.07.2018 11:56