Для кожного від'ємного значення р доведіть що:
p^3+10p^2+25p>=0(>= - більше або равно)
- 20.04.2018 10:07
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
-------------------
Для кожного від'ємного значення р доведіть що:
p^3+10p^2+25p>=0(>= - більше або равно)
------------ если я правильно понял -------------
p³ +10p²+25p = p(p²+10p+25) = р(p²+2p*5+5²) =p(p+5)² ≥ 0 , если p≥0
т.к. (p+5)² ≥ 0 для всех значениях p .
ответ : p ∈ [ 0 ; ∞) .
- 21.04.2018 15:58