Учасники автопробігу першого дня пройшли 3/10 усього шляху, другого 4/7 тієї частини шляху, що залишилося, третьго дня 1/3 нового залишку, а четвертого дня решту 220 км Знайдіть довжину шляху автопробігу
- 10.05.2018 09:48
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Весь путь: S км
Первый день: S₁ = 3S/10 = 0,3*S (км)
Второй день: S₂ = 4/7 * (S - S₁) = 4/7 * 0,7*S = 0,4*S (км)
Третий день: S₃ = (S - S₂)/3 = 0,6*S/3 = 0,2*S (км)
Четвертый день: S₄ = 220 км
Тогда: S₁ + S₂ + S₃ + S₄ = S
0,3*S + 0,4*S + 0,2*S + 220 = S
S - 0,9*S = 220
0,1*S = 220
S = 2200
Ответ: длина автопробега 2200 км.
- 11.05.2018 00:04