Знайдіть чотири послідовних числа, якщо добуток третього і четветого чисел на 2 більший за добуток першого і другого
- 21.09.2018 20:23
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Четыре последовательных числа: n; n+1; n+2; n+3.
Тогда: n(n + 1) + 2 = (n + 2)(n + 3)
n² + n = n² + 5n + 4
4n = -4
n = -1 (первое число)
n + 1 = 0 (второе число)
n + 2 = 1 (третье число)
n + 3 = 2 (четвертое число)
(-1 * 0) + 2 = 1 * 2
2 = 2
Ответ: {-1; 0; 1; 2}
- 22.09.2018 15:16