Під час будівництва нового театру бригада робітників мала змонтувати 420 місць для глядачів. Завдання було виконано на день раніше запланованого строку ,оскільки щодня монтували на 10 місць більше ніж було заплановано. Скільки місць монтувала бригада щодня?
- 06.05.2018 11:10
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
х+10 м. - стали делать
420/х - 420/(х+10)=1
420(х+10-х)=х(х+10)
4200=х²+10х
х²+10х-4200=0
D/4=5²+4200=4225=+-65²
х1= -5-65= -70 - не подходит условию
х2= -5+65=60(м.) - должны делать по норме
60+10=70(м.) - делали ежедневно
- 08.05.2018 00:20