B1= 2,5 b4=20 S-?
Знайти суму чьотирьох членів цієї геометричної прогресії
Пожаловаться
- 10.01.2018 19:04
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
B1•q^3=20
q^3=20:2,5
q^3=8
q=2
b1•(q^4–1) 2,5•15
S4 = --------------- = ---------- = 37,5
q–1 1
q^3=20:2,5
q^3=8
q=2
b1•(q^4–1) 2,5•15
S4 = --------------- = ---------- = 37,5
q–1 1
Пожаловаться
- 11.01.2018 12:34