Число -3 є коренем рівняння 2x^2+3x+a=0 знайдіть другий корінь рівняння і значення a
- 27.06.2018 05:13
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
x^2+1,5x+0,5a=0
x1+x2=-1.5
-3+x2=-1.5
x2=1.5
x1*x2=0.5a
-3*1.5=0.5a
a=-9
скопировано с сайта
- 28.06.2018 17:54