Відстань між двома містами дорівнює 93 км. з одного міста в друге віїхав велосипедист, швидкість якого була на 3 км за год більша за швидкість першого. велосипедисти зустрілись на відстані 45 км від першого містаю знайдіть швидкість кожного велосипедиста
- 16.01.2018 13:41
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Первый велосипедист проехал 45 км, тогда второй проехал 93=45=48 км за это же время.
45/х=48/(х+3)
45/х-48/(х+3)=0
45*х+135-48*х=0
3*х=135
х=45 км/ч скорость первого велосипедиста
45+3=48 км/ч скорость второго велосипедиста.
- 17.01.2018 01:40