Знайдіть суму перших шести членів арифметичної прогресії якщо b1=2, q=3
- 09.04.2018 15:19
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Перший з останним дорівнює другому з передостаннім.
Тут так три рази (шість ділити на пари).
Вважаємо, скільки буде перший + останній...
b1=-11; b6=b1+5q=-11+5*2,5=1,5; b1+b6=-9,5;
S=-9,5*3=-28,5
- 01.01.1970 00:00