Знайдіть суму коренів рівняння: (-x+4):(-x-8)-(x+6):(-x-12)
- 26.06.2018 13:35
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
(x-4)/(x+8) + (x+6)/(x+12)=0
((x-4)·(x+12)+(x+6)·(x+8))/((x+8)·(x+12))=0
{x≠-8 x≠-12
{(x-4)·(x+12)+(x+6)·(x+8)=0
x²-4x+12x-48+x²+6x+8x+48=0
2x²+22x=0
2x·(x+11)=0
x=0 или x+11=0
x=0 или х=-11
Сумма корней 0+(-11)=-11
О т в е т. -11
- 27.06.2018 06:29