З двох селищ,відстань між якими дорівнює 50 км,виїхали одночасно назустріч один одному два велосипеди і зустрілися через 2 год.Знайдіть швидкість кожного велосипедста,якщо один з них витратив на весь шлях з одного селища до іншого на 1 год 40 хв менше,ніж другий.
- 02.01.2018 19:05
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
1 час 40 мин=1²/₃ часа=5/3 часа.
x*2+y*2=50 |÷2 x+y=25 y=25-x
50/x-50/y=5/3
150y-150x=5xy
150(25-x)-150x=5x(25-x)
3750-150x-150x=125x-5x²
5x²-425x+3750=0 |÷5
x²-85x+750=0 D=4225
x₁=10 x₂=75∉
у=25-10=15
Ответ: скорость одного велосипедиста 10 км/ч, скорость другого велосипедиста 15 км/ч.
- 03.01.2018 11:10