Дослідіть функції на парність: a) y=x квадрат+3 б) y= 8x квадрат -x в 4 степени
- 11.02.2018 12:40
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
1/ F(X)=X^2+3 F(-X)=(-X)^2+3=X^2+3
F(X)=F(-X)
четная
2. F(X)=8X^2-X^4 F(-X)=8(-X)^2 -(-X)^4=8X^2 - X^4
F(X)=F(-X)
четная
- 12.02.2018 07:49