Допоможіть будь ласка!!!
Різниця двох чисел дорівнює 48, до того ж, одне з них у 5 разів більше від іншого. Знайдіть ці числа.
- 05.03.2018 21:37
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
Х-у=48
х:у=5
(получили систему уравнений)
х=48+у (выразили х через у)
(48+у):у=5 (подставили во второе уравнение)
48+у=5у
4у=48
у=48:4=12
х=48+12=60 Ответ: числа 60 и 12.
- 06.03.2018 09:40