Ширина прямокутника в 3 рази менша від його довжини.Якщо довжину прямокутника зменшити на 2 м,то його площа зменшиться на 8 м квадратних.Знайдіть початковут довжину прямокутника.
- 09.09.2018 04:03
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
периметр прямокутника=2*(ширина+довжина)
2)2*(4+12)=2*16=32(см)- периметр прямокутника.
- 01.01.1970 00:00