Із заданого рівняння виразити x через y і знайти три будь-яких розв'язки рівняння a)2x-y=5
б)10x+7y=0
- 01.06.2018 12:52
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
А)
2х - y = 5
2x = y + 5
X = 0,5y + 5
1) y = 1 ; X = 0,5 + 5 = 5,5
2) y = 2 ; X = 1 + 5 = 6
3) y = - 2 ; X = - 1 + 5 = 4
Ответ ( 5,5 ; 1 ) ; ( 6 ; 2 ) ; ( 4 ; - 2 )
Б)
10х + 7y = 0
10x = - 7y
X = - 0,7y
1) y = 1 ; X = - 0,7
2) y = - 1 ; X = 0,7
3) y = 2 ; X = - 1,4
Ответ ( - 0,7 ; 1 ) ; ( 0,7 ; - 1 ) ; ( - 1,4 ; 2 )
- 02.06.2018 01:47