Відомо що х^2+у^2=6, ху=2.Чому дорівнює значення виразу х^4+х^2у^2+у^4 ?
- 03.08.2018 11:56
- Алгебра
Ответы и объяснения 2
X^4+x^2y^2+y^4 = x^4+2x^2y^2+y^4-x^2y^2 = (x^2+y^2)^2 - x^2y^2 = 36 - (xy)^2 = 36 - 4 = 32
- 04.08.2018 12:43