1)/2х-3/=2x-3 Розвязать.
2)/2x-3/=-2x+3
3)/2x-3/=-x^-1
4)/-1-x^/=x^+1
- 05.02.2018 07:37
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
У кожному випадку треба визначати нулі модуля
|2х-3| нуль модуля находять так: 2х-3=0, х=1,5.
Далі розглядають випадки, коли х>0 і коли х<0. Для кожного такого випадку складають рівняння.
Якщо х>0, то переписують дане рівняння без дужок модуля:
х>1,5, 2х-3=2х-3, то 0=0, тобто х∈(1,5; +∞).
Якщо х<1,5, міняють знаки у підмодульній функції (виразі).
х<1,5; -2х+3=2х=3, 4х=6, х=1,5.
х∈[1,5; +∞). Решта розв'язується аналогічно
- 06.02.2018 22:41