Знайдіть значення виразу 3^0+3^(-4)∙(3^(-2) )^(-3)-(0,5)^(-2)
- 19.01.2018 00:23
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
3^0=1
3^(-4)=1/3^4=1/81
(3^(-2))^(-3)=(1/9)^(-3)=81*9
0,5^(-2)=(1/2)^(-2)=4
1+(1/81)*81*9-4=1+9-4=6
- 20.01.2018 20:24