Подайте нескінченний періодичний дріб 0,(36) у вигляді нескоротного звичайного дробу m/k.В відповідь записати значення m+k
- 13.05.2018 11:19
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
0,(36)=0,363636... = х
Тогда 100х = 36,363636...
Вычитаем:
100х - х = 36,363636... - 0,363636...
99х = 36
- 14.05.2018 02:39