З двох станцій назустріч один одному вийшли одночасно два поїзди.Швидкість одного з них дорівнює 57,81 км/го, що становить 94% швидкість другого поїзда.Поїзди зустрілись через 3 год 30 хв.Обчислити відстань між станціями.
Решите пожалуйста)
- 10.03.2018 17:09
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
57.81×100÷94=61.5км/ч скорость второго
57.81+61.5=119.31км/ч скорость сближения
3ч30мин=3.5ч
119.31×3.5=410.585 км расстояние
- 11.03.2018 05:41