При якому значенні k рівняння матиме корінь 8 знайти жругий корінь
3x²+kx-7=0
- 05.08.2018 02:22
- Алгебра
Ответы и объяснения 1
X1=8
192+8k-7=0
8k=-185
k=-185/8
k=-23 1/8
x1*x2=-7/3
x2=-7/3:8
x2=-7/24
- 06.08.2018 22:39